Screenshot_3n_edited.jpg
scrap-metal-transshipment-port-D3DZF44.jpg

A1 MINING, A1 GIM Grup Şirketidir. 

A1 GIM grup şirketleri Türkiye’deki üreticilerin ürettiği mal ve hizmetleri, kurduğu dijital pazarlama platformu üzerinden, küresel pazarlara sunan dolayısıyla üreticilerin yeni müşterilere kolay ulaşmasını sağlayan ve büyümelerine katkı vermeyi hedefleyen, ORTA ASYA, ECOWAS bölgesi başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde sektörlerden bağımsız olarak stratejik pazarlama faaliyeti gösteren bir merkezi dağıtım kanalıdır.

Bu çerçevede 2017 yılı Fortune500 Türkiye listesinde yerini almış, ayrıca Türkiye İhracatçılar Meclisi araştırmasında ilk 1000’de bulunduğu sektörler (Elektrik Elektronik, Endüstriyel Mutfak Ekipmanları) ve Süs Bitkileri ihracatında sektör birinciliği mevcuttur.

Türkmenistan’da Gündoğdu İnşaat’ın ana yüklenicisi olduğu Türkmenistan’ın en büyük ikinci havalimanı olan TURKMENABAD ULUSLARARASI HAVALİMANI sonrasında  KERKİ İÇ HATLAR HAVALİMANI projesinin tüm ürün tedarikini kendi kurduğu dijital platform sayesinde tek bir ofisten gerçekleştirmiş, an itibarıyla üçüncü havalimanı projesi olan JEBEL ULUSLARARASI HAVALİMANI’nın tedarik sürecine devam etmektedir.

Grup şirketlerimizden ANDRONOVA METALURJİ ile globalleşen dünyada metalürji alanındaki gelişmeleri yakinen takip ederek yapılanıyor ve daha nitelikli ürünleri elde etmek üzere düzenli olarak ARGE yapıyoruz. Böylece TÜRKİYE’de ve dünyada demir çelik sektörünün ihtiyacı olan düşük karbonlu FERROKROM üretimi için istikrarlı ve yüksek standartlarda üretim yapan bir üretici olma yolunda TÜRKİYE’NİN ilk özel sektör olarak kurulmuş ağır sanayi üretim tesisiyiz.

A1 MINING madencilik sektöründe yurt içinde ve yurt dışında oluşturduğu network ve biriktirdiği portföy üzerinden başta HİNDİSTAN, ENDONEZYA, VİETNAM, ÇİN gibi ülkeler olmak üzere yurt dışı cevher alıcıları ile yurt içindeki cevher üreticilerimizi buluşturur.